Rüya Çağla - KULE

Rüya Çağla - KULE

Bir film gelecekti aklıma...  25 artı sene evvel televizyonda izlediğim. Sinema filmi değil de televizyon için çekilmiş uzun metrajlardan belki. Belki de televizyon dizisi. Her bölümünü (muhtemelen) takip etmişliğimden hatırımda tek..
Rüya Çağla - KIŞ MEKTUBU

Rüya Çağla - KIŞ MEKTUBU

Ey kış, Sen bu mektubu okurken ben çok uzaklarda falan olmayacağım. Keşke gidebilsem şöyle senin hiç uğramadığın bi yerlere. Neylersin ki viran olası hanede evlad-ü iyal var* misali,    Alıp başını gidemiyor insan ha deyince.&..
Rüya Çağla - HIDIRELLEZ SOPASI

Rüya Çağla - HIDIRELLEZ SOPASI

Hiç bahsetmezdim gerçi...  Ama bir şekilde yeri geldi. Yazılarımı takip ettiğini söyleyen bir kişiden mesaj almıştım uzun zaman önce... Beğeni cümlelerini tamamladıktan sonra şöyle  diyordu: 'Yalnız, bazı yazılarınızda şidd..
Rüya Çağla - KALAYCI

Rüya Çağla - KALAYCI

Herkes aynı fikirde mi? Hı-hı. Henüz aksini söyleyeni duymadım. Ben de herkesle aynı fikirdeyim. 2013 öyle içinde boncuk bulacakmışız gibi hevesle ve umutla karşıladığımıza değmeyen bir yıl oldu.    Ha, 'gerilerde kalan her bir yı..
Rüya Çağla - HAYVANLAR ÂLEMİ

Rüya Çağla - HAYVANLAR ÂLEMİ

Çocukken annem bir ansiklopedi hediye etmişti… Hayvanlar âlemi. Okuya okuya, resimlerine baka baka hatmetmiş, küçük bi çocuk için fazlaca sayılacak bir genel kültüre sahip olmuştum sayesinde. Okul ya da hayat bilgisi olarak ne işime yaradığını pek..Neler Yeni ?


Son Yorumlar

Yok