Rüya Çağla - BAYRAM TATİLİ

Rüya Çağla - BAYRAM TATİLİ

Senelerdir her yaz Ayvalık'a giderim. Orada bulunduğum süre içindeyse çok kere bir bayram tatiline denk gelmişimdir. Ya ramazan, ya kurban. Birinden birine muhakkak, dolayısıylauzatmalısına da.&n..
Rüya Çağla - ARTIK ÇEKMEYECEĞİM

Rüya Çağla - ARTIK ÇEKMEYECEĞİM

14.553 öge...  Aynen böyle yazıyor bilgisayarımın geri dönüşüm kutusunda.  Tabii bendeniz bir daha asla geri dönmelerini istemediğimden bu tabiri kullanmayacağım. Uzun zamandır yapmak istediğim fakat başlayıp başlayıp hep ötel..
Rüya Çağla - YETER ULAN

Rüya Çağla - YETER ULAN

Her yılbaşı öncesi şöyle bir sokağa çıkarım ben. Sokak dediysem misal, Tahtakale. Hasırcılar caddesi boyunca bir oraya bir buraya bakınırım. Mahmutpaşa'ya vururum oradan. Kapalıçarşı'ya dalarım bir anda. Yirmiiki adet kapısından değil ama bir iki kap..
Rüya Çağla - TANRI MÜJDECİSİ

Rüya Çağla - TANRI MÜJDECİSİ

Her şey internette o kitabı ararken başladı. O kitap dediğimse... Bir arkadaşımın aradığıydı ki aslında onun da değil, bir tanıdığının. Arkadaşımın tanıdığı, kendisi için kıymet ifade eden, kapağı ve açılış sayfalarının eksikliği yüzünde..
Rüya Çağla - TORİK

Rüya Çağla - TORİK

Çoğu insanın hayatı, kaçırılan fırsatlar veya değerlendirilemeyen olanaklar, defalarca yenilen kazıklar yahut aynı hatayı iyice emin olabilmek için üç beş kere tekrarlamalar, türlü aymazlıklar, yanlış hesaplar, gereksiz fedakârlıklar, kötü seçimler, ..