Rüya Çağla - İYİ BAYRAMLAR

Rüya Çağla - İYİ BAYRAMLAR

Bayram tebrikleri alırdım önceden.. Bayramın bir hafta öncesinden başlayarak postacı kapımı çalar, tutuştururdu elime zarfları.Sevinirdim. Ben de gönderirdim mutlaka. Aile büyüklerine, arkadaşlara, dostlara... Öyle matbu olarak değil, herkese a..
Rüya Çağla - EL

Rüya Çağla - EL

Bir illüzyon gösterisi var, madeni para ile yapılan... Hani adam cebinden çıkardığı parayı parmaklarının arasında şöyle bi evirir-çevirir ve hoop para yok olur. Buna bayılırım.   Daha doğrusu, para kaybedildikten sonra el bir an havada ka..
Rüya Çağla - YEMİN EDERİM YEMİN SEVDİM SENİ BENJAMİN

Rüya Çağla - YEMİN EDERİM YEMİN SEVDİM SENİ BENJAMİN

ÖYLECE: Sinemanın lobisinde durmuş -bir o afişe bir bu afişe bakarak- düşünüyordum. Evet, aslında 'Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi' için gelmiştim ama aynı seansta başka bir salonda'Gran Torino' oynuyordu. Bir&nbs..
Rüya Çağla - Aşk Üçgeni

Rüya Çağla - Aşk Üçgeni

Rüya Çağla - Aşk Üçgeni Rüya Çağla - Adaletin Bumu Dünya Rüya Çağla - Aşk Üçgeni Rüya Çağla - Bakkal Mahmuttun Kızı Rüya Çağla - Boşver Üzülme Rüya Çağla - Çöpçüler Rüya Çağla - Dom Dom Kurşunu Rüya Çağla - Gel Şöyle Oturalım Rüya Çağla..
Rüya Çağla - Arkadaşça.

Rüya Çağla - Arkadaşça.

Rüya Çağla - Arkadaşça... Rüya Çağla - Arkadaşça Rüya Çağla - Aşk Kapıyı Çalınca Rüya Çağla - Böyle Ayrılık Olmaz Rüya Çağla - Bu Dünya Bu Hayat Rüya Çağla - Dam Üstünde Saksağan Rüya Çağla - Fesüphanallah Rüya Çağla - Git Yoluna Rüya..Neler Yeni ?


Son Yorumlar

Yok