Rüya Çağla - KIZLAR TRİP YAPIYORMUŞ

Rüya Çağla - KIZLAR TRİP YAPIYORMUŞ

Tanıdığım bir delikanlı sordu geçenlerde. "Ablacığım sen bilirsin bu işleri, sevgililer gününde ne alayım kız arkadaşıma?" O zaman aklıma geldi. "Oyy, demek yaklaştı meşhur gün!" "Evet ablacığım. Beğeneceği birşey olsun istiyorum, fi..
Rüya Çağla - İSTİYORUM

Rüya Çağla - İSTİYORUM

Yaz kızım:   Kafamda birçok düşünce, hareket, hesap-kitap vs. var. Bunların en kısazamanda bir düzene girmesini, beynimin içinde oradan oraya uçuşmamasını istiyorum.  Sihirli bir el yarım kalan işlerimi tamamlasın...
Rüya Çağla - ANNE BEN NİHİLİST OLDUM!

Rüya Çağla - ANNE BEN NİHİLİST OLDUM!

'Yaz günleri en tatlı hayaller gibi geçti'   Şarkı böyle der ya hani... Dur dedim ben de, aman yaz geçip gitmeden çalışma masamın sol cenahına yığdığım okunacak kitaplarıma bir el atayım. Attım nitekim... Ta kışın yığmışım, öylece beklem..
Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu

Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu

Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu Rüya Çağla - Aşkımız Rezil Oldu Rüya Çağla - Eller Aldı Rüya Çağla - Gülüm Benim Rüya Çağla - Kötü Alıştım Rüya Çağla - Sen Affetsen Ben Affetmem Rüya Çağla - Seni Sevmeyen Olsun Rüya Çağla - Sevda Gözlü..
Rüya Çağla - BARIŞ ABİ

Rüya Çağla - BARIŞ ABİ

Benim çocukluğumun şehrinde sosyalleşmek denilen şey ev ziyaretleriyle gerçekleştirilirdi. Sık sık birilerine gidilir, sonra o birileri de bize gelirlerdi. Böyle böyle geçerdi zaman. Çocuk kısmı katiyen bu sosyal ağın dışında bırakılmadığ..Neler Yeni ?


Son Yorumlar

Yok