Rüya Çağla - ZİYARET

Rüya Çağla - ZİYARET

Soracak bir Allahın kuluna rastlamadan...  Tozlu patikalarda, birbirine benzer ıssız bahçelerin arasında yolunu kaybede kaybede... En nihayetinde... Çıktı karşına büyük tabela. Tabeladan sola dönüp, dümdüz gidecektin. Böylece... ..
Rüya Çağla - BİR ŞARKISIN SEN

Rüya Çağla - BİR ŞARKISIN SEN

Uyanır uyanmaz vefat haberini duyunca... Buruldum. Işıklar içinde yatmasını diledim, bir dua gönderdim kendimce. Sonra… 'Demek ki' dedim, 'Bugün gündem Berkant...' Bizim buralarda böyledir hani… Hani ille öleceksin...
Rüya Çağla - KOPARAK DÖKÜLEN AŞKLAR

Rüya Çağla - KOPARAK DÖKÜLEN AŞKLAR

Bak şimdi ne diyeceğim: Temenni etmem tabii ki… Ama sorun bende demelere başladı mıydı karşındaki... Karşındaki mi? Kim olacak, sevgilin işte. Veyahut –yeni söylemle- ilişkin. İliştiğin insan. Sorun bende dediği anda… A..
Rüya Çağla - MATRAK

Rüya Çağla - MATRAK

Feysbuk'unuz var mı? Vardır, vardır. Kimin yok ki? E, benim de var. Ki gönülsüzdüm başta. Ne gerek var falan diyordum.  Ama arkadaşlar birden itince arkamdan... Cup diye daldım. Sonra bi baktım, neredeyse beş yıl olmuş...  Sonra..
Rüya Çağla - SENSİN SEKSİST!

Rüya Çağla - SENSİN SEKSİST!

Farkında mısınız? Son yıllarda kadın deyişinin yerini gitgide artan hızla başka bir sözcük almak üzere. Türetilmiş değil elbette, geçmişten bugüne hep var olmuş bir sözcük: Bayan Gerekçesi? Erkeklerinki nezaket. Öyle söylüyorlar. Tamam..Neler Yeni ?


Son Yorumlar

Yok