Rüya Çağla - YETER ULAN

Rüya Çağla - YETER ULAN

Her yılbaşı öncesi şöyle bir sokağa çıkarım ben. Sokak dediysem misal, Tahtakale. Hasırcılar caddesi boyunca bir oraya bir buraya bakınırım. Mahmutpaşa'ya vururum oradan. Kapalıçarşı'ya dalarım bir anda. Yirmiiki adet kapısından değil ama bir iki kap..
Rüya Çağla - TANRI MÜJDECİSİ

Rüya Çağla - TANRI MÜJDECİSİ

Her şey internette o kitabı ararken başladı. O kitap dediğimse... Bir arkadaşımın aradığıydı ki aslında onun da değil, bir tanıdığının. Arkadaşımın tanıdığı, kendisi için kıymet ifade eden, kapağı ve açılış sayfalarının eksikliği yüzünde..
Rüya Çağla - TORİK

Rüya Çağla - TORİK

Çoğu insanın hayatı, kaçırılan fırsatlar veya değerlendirilemeyen olanaklar, defalarca yenilen kazıklar yahut aynı hatayı iyice emin olabilmek için üç beş kere tekrarlamalar, türlü aymazlıklar, yanlış hesaplar, gereksiz fedakârlıklar, kötü seçimler, ..
Rüya Çağla - DÖNER GELİRSE SENİNDİR...

Rüya Çağla - DÖNER GELİRSE SENİNDİR...

Kendimi bildim bileli astrolojiye karşı meylim oldu.  Meyil derken misal:  Satürn beni yine yerden yere mi vuruyor?  Jüpiter bana getiremediği şansı kime getiriyor?  Ay duygularımla mı oynuyor?  Merkür iyi bir ..
Rüya Çağla - SENDEN ÇOCUĞUM OLSUN

Rüya Çağla - SENDEN ÇOCUĞUM OLSUN

Dün internette gazete okuduktan sonra bildiğim bir alışveriş sitesinin reklâmını tıklayıp, üstünkörü ayakkabılara göz atmıştım. Bugün bir baktım, feysbuk ana sayfamın sağ köşesinde o ayakkabılardan birinin fotoğrafı. Sponsorlu reklâmlar oluyor hani, ..Neler Yeni ?


Son Yorumlar

Yok